Ми працюємо і відправляємо товар. Безкоштовна Доставка. Оплата при отриманні!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Kroli.com.ua - туристичне спорядження!
0
Мій кошик

Якісні спальні мішки кокон – найкраще рішення для ночівлі у поході

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Спальний мішок цієї форми зовні дійсно нагадує кокон комахи. Він звужений у ногах та оснащений невеликим капюшоном. В цілому виріб повністю повторює форму тіла користувача. Такі конструкції сьогодні пропонують багато виробників, дуже часто мішки кокони входять у екстремальні серії.

Якісні спальні мішки кокон недорогоУ будь-якому випадку якісний виріб повинен «дихати», інакше при різкій зміні температурного режиму знаходитися у ньому буде некомфортно.

Основні переваги

Спальні мішки кокон мають ряд плюсів:

  • високий рівень теплоізоляції. Температурний ліміт, вказаний на виробі, завжди нижче, чим у покривала аналогічної товщини. Тому кокон забезпечує комфортний відпочинок навіть під час подорожей по районах з суворим кліматом;
  • незначна маса і об'єм. Ці якості особливості відчутні під час тривалих переходів;
  • продумана конструкція. Більшість виробників ізолюють блискавку спеціальною вставкою з утеплювачем, що забезпечує користувачу комфорт під час сну. Ще один плюс — світонакопичувальна петелька у «собачці», що дозволяє швидко знайти блискавку навіть у повній темряві.

Різновидом кокона є напівкокон. Ця модель не так звужена в ногах, що дозволяє додатково використовувати її як покривало.

На що звертати увагу

Визначальний параметр під час вибору спального мішка — температурний режим. Існують три його різновиди:

  • комфорт. Його параметри дорівнюють температурі, при якій жінка може спати у термобілизі, не відчуваючи дискомфорту;
  • обмежений комфорт. При цій температурі визначальним фактором є відчуття середньостатистичного чоловіка під час відпочинку;
  • екстрим. Цей режим охоплює температуру наближену до тієї, що викликає переохолодження.

Важливе значення має розмір спальника. Він повинен оптимально відповідати зросту та комплекції споживача. Якщо у назві виробу зустрічається слово “скаут”, то мішок відрізняється маленькими розмірами.

Загальні вимоги

Якісні спальні мішки коконСпальні мішки кокон повинні бути теплими і зручними. Також важливе значення має його вага, особливо якщо плануються тривалі переходи. Однак підібрати зручну і компактну модель зовсім нелегко, адже ці характеристики у певній мірі є взаємовиключними. Чим тепліший мішок, тим він важчий. Відмова від утеплення робить виріб легким, однак він не забезпечить комфорту в суворих кліматичних умовах. Тому при виборі мішка потрібно враховувати умови його експлуатації.

Так, для походу в гори за фореллю оптимальним варіантом буде компактний спальник із синтетичним наповнювачем. При цьому не слід орієнтуватися на моделі із матеріалу, яка не пропускає вологу. Адже людина активно пітніє усі сні, що негативно впливає на теплоізоляційні характеристики виробу з непромокальної тканини. Пухові спальники чудово підходять для високогір'я. Вони дуже легкі і компактні, та одночасно захищають людину від морозу.

У нашому інтернет-магазині представлені спальні мішки кокони з різними варіантами наповнювачів, що дозволяє купити ідеальний спальник для будь-яких кліматичних умов.

Вгору