Ми працюємо і відправляємо товар. Безкоштовна Доставка. Оплата при отриманні!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Kroli.com.ua - туристичне спорядження!
0
Мій кошик

Експедиційні намети придбати за доступною ціною

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Під час тривалої подорожі важливо потурбуватися про надійну ночівлю. Експедиційний намет забезпечить захист від будь-яких погодних умов. Він з легкістю витримує шквальний вітер, сильні зливи і град. Спеціальна тканина не деформується під прямим сонячним промінням. Завдяки цим якостями експедиційний намет є незамінним під час подорожей.

Особливості конструкції

Експедиційні намети недорогоЕкспедиційні намети відрізняються наступними характеристиками:

  • міцність. Для виготовлення наметів використовується спеціальне покриття, яке витримує значні навантаження. Навіть одного шару достатньо для захисту туристів від несприятливих погодних умов;
  • округла форма. Така конфігурація найкраще витримує сильний вітер. Слід відмітити, що намети для екстремального відпочинку нижчі і менші за розміром від стандартних туристичних конструкцій. Це пояснюється умовами їх експлуатації, вони використовуються у регіонах зі складним кліматом;
  • вага. Будь-яка експедиція передбачає відвідання нових місць. Зазвичай туристу доводиться пішки долати значні дистанції. Спеціальне спорядження дозволяє комфортно відчувати себе під час переходу. Однак кожний елемент збільшує вагу, яку повинен самостійно нести турист. Вага експедиційних наметів значно менша, ніж стандартних моделей.

Для яких випадків призначені експедиційні намети

Якщо у плани входить відвідання віддалених місць, варто купити експедиційний намет. Цілком можливо, що подорож приведе туриста у гори чи на узбережжя. У будь-якому випадку намет забезпечить комфортний відпочинок.

Його використовують під час тривалих переходів або для вивчення нової місцевості. Для подорожей, яка проходить у екстремальних умовах, розроблена спеціальна модель. Особливість такого намету — посилена конструкція і незначна висота. Завдяки цим якостям він надійно кріпиться навіть на гірських схилах.

Основні різновиди

Експедиційні наметиЕкспедиційні моделі є однією із різновидів наметів для екстремального туризму. Вони відносяться до професійних конструкцій. У експедиційних моделей легкий, але надійний каркас. Завдяки тонкому шару покриття намет має невелику вагу, що дозволяє уникнути створення надмірного навантаження на спину. Ще одна перевага виробу — легкість складання. Намет складається у спеціальний мішок, який без проблем поміщається у рюкзак.

Ще однією різновидністю екстремальних конструкцій виступають штурмові моделі. Від експедиційних наметів вони відрізняються посиленим каркасом. Останній здатний витримувати сильні вітри, які не припиняються тижнями. Штурмові намети використовують альпіністи під час сходження на вершину. Зовні вони практично не відрізняються від експедиційних, однак спеціаліст відразу відрізнить їх по посиленому каркасу.

У нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір експедиційних наметів. Розмаїття моделей дає можливість кожному підібрати оптимальний варіант, виходячи із потреб і наявних фінансів. Серед наших переваг — доступна ціна виробів та оперативна доставка у будь-яке місто України.

Вгору