Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості відповідно до Закону «Про захист прав споживачів».

Терміни повернення і обміну
Повернення і обмін товарів можливо протягом 14 днів після отримання товару покупцем. Зворотня доставка товарів здійснюється безкоштовно.

Умови повернення для товарів належної якості

Ми дотримуємося Закон України "Про захист прав споживачів", відповідно до якого покупець може повернути Магазину куплений товар в 2-х випадках: 1. Товар має дефект (Стаття 8) - товар має дефект, товар використовувався і присутній один з фактів: виробник взагалі не може усунути дефект - виробник не може усунути дефект протягом 14 днів - після ремонту товар стає суттєво іншим, перестає виконувати будь-які функції 2. товар не сподобався (Стаття 9) -товар не був у використанні, тобто є новим і з дня придбання пройшло не більше 14 днів, не рахуючи дня покупки -Зберегти товарний вигляд товару, його споживчі властивості, збережені всі аксесуари, компоненти і документація, які входять в комплектацію товару, не порушена їх упаковка, пломби і ярлики.

Відповідно до Закону «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні і поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, зазначених у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну.