Ми працюємо і відправляємо товар. Безкоштовна Доставка. Оплата при отриманні!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Kroli.com.ua - туристичне спорядження!
0
Мій кошик

Пальники туристичні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Якісні туристичні пальники

Вони являють собою незамінний атрибут для тих, хто часто ходить в походи. Правильно підібраний пальник туристичний допоможе організувати ефективний процес приготування їжі. Пропонується на сучасному ринку туристичної продукції великий вибір пальників, які можуть працювати на різних видах палива, відрізняються ціною, габаритами та іншими особливостями. Тому треба просто звернутися в наш інтернет-магазин для здійснення впевненого вибору, в чому може допомогти наш менеджер.

Різновиди та основні характеристики

Можна виділити кілька основних варіантів, серед яких газова, Мультипаливний, а також спиртовий пальник. Кожен варіант має свої унікальні особливості та переваги. У першому випадку  паливо може використовуватися тільки газ. У другому - рідке паливо і газ. У третьому випадку для роботи застосовується спирт, як рідкий, так і сухий. У деяких моделях є пьезо-розпал, який спрощує процес використання.
Якщо придбати якісний виріб від перевіреного виробника, можна отримати кілька додаткових переваг. Серед основних варто відзначити розширену комплектацію, в якій є місце для зберігання палива, підставка під пальник, ремонтний комплект, захист від вітру і багато іншого. Це позначається позитивно на зручності використання, що в поході грає далеко не останню роль. Грамотно підібрана похідна пальник допоможе приготувати та розігріти їжу досить швидко. Головне правильно зробити вибір. У процесі потрібно враховувати такі фактори, як обсяг їжі, число учасників походу.

Переваги моделей від надійних брендів

Якщо пальник-зарядка або інша модель зроблені надійною компанією, можна розраховувати на деякі важливі переваги. Серед основних можна відзначити:
• Поєднання легкості, міцності і надійності конструкції.
• Простоту використання.
• Швидке приготування їжі, кип'ятіння води.
• Можливість без проблем використовувати з різноманітними видами туристичного посуду і т.д.
Щоб придбати щось подібне в Дніпрі та по інших регіонах країни, треба звернутися до нас. Обов'язково гарантується повний набір переваг, а також підказки в здійсненні вибору від кваліфікованих фахівців.

Купити пальник для походу в Україні

Є чимало варіантів для придбання. Пальники продаються на базарах, в туристичних магазинах, на сервісах оголошень і інших подібних місцях. Але, якщо хочеться розраховувати на дійсно комфортні умови для вибору і придбання, доцільно звертатися в перевірений інтернет-магазин туристичних товарів. В такому випадку не важко замовити модель з оптимальним набором характеристик і переваг по чесної вартості. Ми пропонуємо клієнтам наступне:
• Великий асортимент сертифікованої продукції.
• Грамотні підказки менеджерів, що спрощують вибір.
• Чесні ціни та ін.
Крім цього працює доставка, здійснювана по всій країні. Для розрахунку пропонується кілька варіантів, серед яких легко вибрати найзручніший.

Вгору